انواع گونه های لاله

• زخم های دهان را درمان کرده و از بیماری لثه جلوگیری می کند. • بابونه گاستریت و کولیت اولسراتیو را درمان می کند. گونه ی بلیسیا باغچه را رنگارنگ می کند. سپس ، هنگامی که خنک شد ، نوشیدنی را صاف کنید. گیاه بابونه بخاطر توانایی آرام کردن عضلات صاف رحم به کاهش ناراحتی در گرفتگی قاعدگی کمک می کند. دهانشویه بابونه ممکن است به تسکین التهاب دهان و سالم ماندن لثه ها کمک کند. همچنین ممکن است باعث بهبودی شود و از عفونت باکتریایی جلوگیری کند. همچنین بابونه قاعده آور طبیعی است. همچنین دانشمندان به این نکته دست یافتهاند که چای بابونه میتواند در برابر سرطان غده تیروئید نیز نقش حفاظتی داشته باشد. • روغن بابونه یک روغن اساسی است که از گل بابونه استخراج می شود. گل های آن مانند شعله هستند. بنفش یکی از زیبا ترین رنگ های آن است. گونه ی بلیسیا یکی از گونه های لاله دو رنگ است.

این روغن تأثیر آرامبخش بر روی افراد دارد. رایج ترین شکل استفاده از گیاه بابونه، چای است و برخی افراد روزانه یک تا چهار فنجان می نوشند. برای اکثر افراد ، امتحان کردن چای بابونه به عنوان مکمل در سایر درمانها بی خطر است ، اما در افراد دارای بیماریهای جدی ، نباید جایگزین معالجه پزشکی اصلی شود. بابونه آرامش بخش ماهیچه ها است و ممکن است به کسانی که از بی خوابی رنج می برند کمک کند تا راحت تر بخوابند. به عنوان لوسیون یا به صورت روغن به حمام اضافه می شود ، بابونه ممکن است خارش اگزما و سایر بثورات و التهاب پوست را کاهش می دهد. برای تهیه چای بابونه ، یک کیسه چای بابونه یا گلهای بابونه را در آب گرم به مدت 5 تا 10 دقیقه در لیوان بریزید و در لیوان را با یک بشقاب بپوشانید. ارتفاع لاله نگریتا به 16 تا 18 اینچ می رسد و رنگ های متنوعی دارد.

• برخی مطالعات نشان داده اند که چای بابونه می تواند قند خون را در افراد مبتلا به دیابت کاهش دهد. دمنوش بابونه به عنوان یک دمنوش گیاهی سنتی در ایران شناخته شده است، بابونه باعث می شود سیستم های عصبی و هورمون های تولید درد را کنترل کند و باعث آرامش سیستم عصبی سمپاتیک می شود و برای کاهش درد قاعدگی، افسردگی دوران قاعدگی و پریودی مناسب است. با انجام مطالعات و بررسی ها مشخص شد که خوردن دمنوش بابوبه قبل از خواب میتواند به کیفیت خواب کمک زیادی کند و به گفته اریک ژو با باور داشتن به اینکه نوشیدن یک فنجان دمنوش بابونه خوابآور است میتوان این اثربخشی را مشاهده کرد. • بابونه تهوع صبحگاهی را در دوران بارداری تسکین می دهد. چای بابونه خنک شده می تواند بصورت کمپرس برای تسکین چشم های خسته و تحریک شده استفاده می شود و حتی ممکن است به درمان ملتحمه چشم کمک کند. شستشوی دهان با گل بابونه ممکن است به از بین بردن زخم دهان که به خاطر درمان سرطان ایجاد شده کمک کند. نوع گلدهی آن به این صورت ات که روی یک ساقه دو گل یا بیشتر می روید.

تمام گونه های لاله از زیبایی خاصی برخور دارند و در اندازه ها و رنگ های مختلف یافت می شوند. رنگ گلبرگ های این گونه از لاله نارنجی مایل به قرمز است و هاله ای پر مانند از رنگ زرد در آن محو شده است. لاله های زرد لبه ی قرمزی دارند و ارتفاع این گونه از لاله بین 12 تا 14 اینچ خواهد بود. این گونه از لاله ساقه ی مقاومی دارد که در محیط های مرطوب و بارانی گل را صاف نگه می دارد و مانع از گل آلود شدن آن مجله خبری jcflower می شود. • بی خوابی را کنترل می کند. • بی قراری، مشکلات دندانپزشکی و قولنج را در کودکان تسکین می دهد. • گیاه بابونه بیماری دیورتیکولی ، مشکلات روده تحریک پذیر و انواع مشکلات دستگاه گوارش را درمان می کند. محتوای آنتی اکسیدانی بابونه میتواند در برابر برخی از سرطانها از جمله سرطان سینه، سرطان پوست، سرطان پروستات، سرطان رحم ( اندومتر و سرویکس ) و سرطان های دستگاه گوارش نقش پیشگیری کننده داشته باشد و با سلولهای سرطانی مبارزه کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری jcflower ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.