آموزش نگهداری و پرورش گل یاس

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری jcflower لطفا از سایت ما دیدن کنید.

سهولت در دسترسی برای شهروندان تهرانی و البرزی از دیگر مزایای این مجتمع است. مرکز خرید گل یاس (پوشاک اسلامی ایرانی) یکی از بزرگترین مراکز خرید پوشاک است که در غرب تهران واقع شده است. مرکز خرید گل یاس دارای ۴ طبقه است که در طبقه همکف، اول و دوم پوشاک ایرانی اسلامی و محصولات حجاب و عفاف عرضه می شوند و در طبقه زیرهمکف فروشگاه اتکا قرار گرفته است. نام علمی گل یاس Jasminum است. گل یاس نسبت به نوع خاک خیلی حساس نیست و به خوبی خاکهای فقیر را تحمل میکند. گیاهان جوان را در سال اول و دوم باید منظم آبیاری کرد تا رشد و گسترش سیستم ریشهای آنها تشویق شود. آموزش نگهداری و پرورش گل یاس: یکی از گیاهان زیبا بخصوص برای فضاهای سبز گل یاس میباشد. تمام واحدهای این مرکز خرید، دارای “لوح ساخت ایران” از بنیاد ملی مد و لباس ایران می باشند. اگر خاک از زهکش خوبی برخوردار باشد و مقداری مواد ارگانیک داشته باشد رشد این گیاه بسیار خوب خواهد بود. به همین دلیل قبل از کاشت این گیاه میتوان خاک محل کاشت را با مقداری خاک برگ و یا کود پوسیده دامی مخلوط کرد. علاوه بر این مظهر فروتنی و تواضع هم به شمار می آید.

ساعات کاری مرکز خرید گل یاس از ۱۰ صبح الی ۲۲ شب می باشد. به همین دلیل گیاهان جوان را زمانی آبیاری کنید که سطح خاک نسبتاً خشک شده باشد مثلاً هفتهای یک تا دو مرتبه آبیاری برای آنان کافی است اما گیاهان بزرگتر را میتوان هر ۱۰ روز یکبار آبیاری کرد. اگر هوا از این سردتر شود شاخهای ظریفتر و سرشاخهها خواهند خشکید و از بین میروند اما شاخههای اصلی میتوانند زنده بمانند بخصوص اگر با وسایل لازم و روشهای مناسب آنها را از خطر سرمازدگی محافظت کنیم. وجود نور بیشتر برای این گیاه مشکلی ایجاد نمیکند اما اگر مکان کاشت بیش از اندازه سایه باشد و نور مناسب نداشته باشد مانع از رشد مناسب و گلدهی گیاه خواهد شد. از کودهای شیمیایی در فصل رشد میتوان برای افزایش رشد این گیاه استفاده کرد. تنوع پوشاک حجاب و عفاف یکی از مهمترین دلایل انتخاب مرکز خرید گل یاس می باشد. کاهش میزان گل و یا بلند شدن بیش از اندازه ساقهها به همراه کوچک شدن برگها و افزایش فاصله آنان بر روی ساقه گیاه از جمله دلایل کمبود نور در محیط این گیاه است. به دلیل عدم تنوع و یکنواختی محصولات حجاب، عدم تناسب تولیدات با نیازهای موجود، عدم دسترسی به اطلاعات لازم برای انتخاب آگاهانه و دلایل دیگر، به خصوص در حوزه چادر مشکی، این مرکز توانسته با ایجاد انگیزه، تنوع فراوان و سهولت دسترسی به توسعه، ترویج و تبلیغ فرهنگ حجب و حیا که با نماد چادر آمیخته است؛ در جامعه مخصوصا در میان قشر جوان و نوجوان بپردازد.

انواع بسیار زیادی گل یاس وجود دارد و ممکن است نگهداری انواع گونهها اندکی متفاوت باشد ولی در این مقاله سعی میکنیم به طور کل شرایط نگهداری گل یاس را آموزش بدهیم. شهرت مرکز خرید گل یاس به دلیل فروش انواع متنوع ملزومات حجاب و عفاف است. پوشاک اسلامی ایرانی و محصولات حجاب و عفاف شامل انواع مانتو، چادر مشکی و رنگی و چادر نماز، انواع روسری و مقنعه، انواع ساق دست و آستین در رنگ های متنوع، انواع بلوز و شلوار، پوشاک مجلسی، پوشاک بچه گانه، پوشاک اسپرت، انواع پیراهن مردانه و کت و شلوار و … محصولاتی مانند روسری های مختلف در رنگ بندی های متنوع، مدل های مختلف چادر مشکی مانند صدفی، جلابیب، حسنا، خبرنگاری، دانشجویی، ملی و … همچنین با کاربرد کودهایی که در فرمول خود فسفر بیشتری نسبت به پتاسیم و نیتروژن دارند موجب گلدهی بهتر و رنگ درخشانتر گلها خواهد شد. نماتد گره ریشه انگلی است که در خاک وجود دارد و در مکان های گرم و مرطوب رشد کرده و در نهایت ریشه گیاه را آلوده میکند. در وب سایت محله ما ، کسب و کارها و مراکز خدماتی بسیاری که در منطقه ۲۲ واقع شده اند، برای شما عزیزان معرفی شده است.

بسیاری از فروشگاه ها در این مرکز، اجناس خود را بدون واسطه و با کیفیت مطلوب ارائه می کنند. یاس به کم آبی طاقت بالایی دارد البته این در مورد گیاهان بزرگ و استقرار یافته مورد انتظار است. وجود فروشگاه بزرگ مواد غذایی اتکا در زیرزمین مرکز خرید گل یاس، به همراه تخفیف همیشگی محصولات، محل خرید مناسبی برای مایحتاج خانوار فراهم کرده است. وجود پارکینگ روبروی مرکز خرید گل یاس باعث سهولت استفاده شهروندان عزیز از این مرکز می شود. می شود. همچنین بیش از ۹۰ واحد تجاری با برندهای داخلی این محصولات را ارائه می نمایند. از جمله این برندهای معتبر می توان به گل یاس، دختران سماء، نورا حجاب، فاطیما، مارال، آی تک، راین، مهربانو، جلابیب، طلوع، المستور و … زیبایی و عطر گلهای این گیاه میتواند زیبایی خاصی به پیرامون ما ببخشد. مرکز خرید گل یاس ملزومات حجاب متنوع و زیبایی برای دختران نوجوان نیز دارد. همچنین اگر در منطقهای زندگی میکنید که تابستانهای گرم و داغی دارد بهتر است که گیاه را در مکانی بکارید که عصر هنگام از سایه برخوردار باشد. این مرکز خرید که در منطقه ۲۲ در قسمت جنوب شهرک گلستان و ابتدای بلوار کوهک قرار دارد، بر پوشاک ایرانی و اسلامی و به ویژه محصولات حجاب تمرکز دارد.