Iranian Journal of Medical Education مجله ایرانی آموزش در علوم پزشکی | دراگمد

اگر چه کلیه ها، عضوهای کوچکی هستند، ولی از وظایف حیاتی زیادی از جمل… نمایش داده شده است که با مراجعه به هر یک از این موضوعات، می توانید لیست نشریه ها و مقالات ISI آن موضوع را ملاحظه فرمایید.

ارتوپدی Orthopedics شاخه ای از جراحی است که در حیطه سیستم حرکتی بدن فعالیت دارد. سیستم حرکتی شامل استخوان ها، مفاصل، عضلات و دیگر بافت هایی است که در اندام های حرکتی وجود دارند. طب فیزیکی و توانبخشی یک رشتهٔ پزشکی تخصصی بالینی است که به بررسی، پیشگی… کبدشناسی شاخه پزشکی است که شامل مطالعه کبد، کیسه صفرا، درخت صفراوی و پانکراس و مدیریت اختلالات آنها می شود. گرچه به طور سنتی قبلا تخصص غدد درون ریز برای کبدشناسی مورد توجه بود اما رشد و پیشرفت سریع برخی از کشورها، پزشکان متخصصی در این زمینه خاص تر… مراقبتهای ویژه پزشکی، شاخه‌ای از پزشکی است که با تشخیص و درمان وضعیت‌های تهدید کننده زندگی که نیازمند حمایتهای پیشرفته حیاتی و مانیتورینگ تهاجمی است سروکار دارد.

عمل جراحی

این امر در طراحی سایت پزشکی بسیار مهم تر است زیرا پزشک باید بصورت مداوم به اطلاعات بیمار دسترسی پیدا کند و سابقه اورا بخواند .یک بررسی نشان داده که 62%زمان پزشکان صرف بررسی پرونده و سابقه بیمار می شود . مقوله طراحی سایت پزشکی همواره جزء پنج نیاز اول در حوزه طراحی وب سایت در ایران و جهان بوده .امروزه استفاده از سایت های پزشکی بسیار محبوب است .با شیوع ویروس کرونا سال 2020 تبدیل به سال سختی برای همه ی مردم جهان گردیده است. موسسات معتبر آموزشی مثل تهران آموز (دانشیار آرتا) تنها به ترجمه متون تخصصی، پایان نامه و مقاله می‌پردازند به همین خاطر با فنون ترجمه تخصصی پزشکی آشنا هستند. برای ترجمه مقاله پزشکی در این موسسات از تیمی از متخصصان این رشته استفاده می‌شود تا ترجمه مقاله پزشکی به صورتی دقیق و با اصطلاحات مرتبط و صحیح انجام شود. ۲۰- کلیه مقالات منطبق با شرایط فوق، بلافاصله پس از دریافت، ضمن اعلام وصول و ارسال فرم تعهد جهت امضاء نویسنده مسئول، مورد کارشناسی اولیه قرار خواهند گرفت (لازم به ذکر است ترتیب اسامی نویسندگان مقاله، پس از ارسال فرم تعهد قابل تغییر نخواهد بود).

  • کسی که جراحی را انجام میدهد را جراح Surgeon میگویند و کاری که در حین جرا…
  • انقلاب فن آوری اطلاعات و ارتباطات در کلیه بخش‌های اقتصادی،اجتماعی، سیاسی و امنیتی کشورها تاثیراتی قابل توجه بر جای گذاشته‌است .
  • خوشحالیم که آموزشها و کار با ژیوار آموزان براتون مطلوب بوده.
  • امروزه با تکیه بر پشتوانه‌ی تجاربی که از کار در فضای کسب و کار آنلاین و برنامه‌نویسی نرم‌افزار آموختیم, خبر ۲۴ پزشکی با افتخار به طور تخصصی طراحی وبسایت و وب‌اپلیکیشن انجام میدهیم.
  • با استفاده از این سیستم‌ها بیمار در کمترین زمان بهترین خدمات را دریافت می‌کند، پزشک تمام وقت از هر جای دنیا که بخواهد به بیماران خود دسترسی دارد و اطلاعات بیماران در همه جا به طور کامل در دسترس است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تحقیقات علوم اعصاب می باشد. با توجه به اینکه مقالات ارسالی بررسی اولیه می‌شود و در صورت عدم انطباق با اهداف مجله ممکن است رد اولیه شود. ارسال‌کنندگان محترم مقالات تا زمان دریافت پیام واریز هزینه بررسی به حساب مجله هزینه واریز ننمایند. تمام زمینه های گیاهپزشکی شامل بیماری شناسی گیاهی (قارچ شناسی، باکتری شناسی، ویروس شناسی، نماتد شناسی، گیاهان عالی انگل، بیماری های فیزیولوژیک و …)، حشره شناسی کشاورزی، مدیریت آفات، عوامل بیماری زای گیاهی و علف های هرز. جراحی قسمتی از پزشکی است که در آن با برش بافت ها و اعضاء و سپس دستکاری آنها سعی میشود تا یک آسیب یا بیماری تشخیص داده و یا درمان شود و یا شکل یا کارکرد یک قسمت از بدن بهتر گردد. کسی که جراحی را انجام میدهد را جراح Surgeon میگویند و کاری که در حین جرا…

مجموع تعداد مقالات

Iranian Journal of Medical Education مجله ایرانی آموزش در علوم پزشکی | دراگمد

در انتخاب موضوع باید به جدید بودن و بروز بودن آن توجه ویژه‌ای داشت. مقاله ISI که موضوعی قدیمی داشته باشد راهی سخت برای پذیرش و چاپ خواهد داشت. هرچه موضوع انتخابی جذاب‌تر و بروزتر باشد انجام تحقیقات برای دانشجویان با علاقه بیشتری همراه است و اساتید نیز استقبال بیشتری از همراهی با دانشجویان خواهند کرد.

هزینه های کنفرانس