کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

تا اینجای مقاله اطلاعات شما در مورد نحوه­‌ی زیرسازی، اجرا و بازکردن انواع سقف کناف یکپارچه، خیلی بیشتر از قبل شده. حالا وقت این رسیده تا با ایراداتی که در اثر مهارت پایین کناف کار در این سقف ها به وجود میاد هم، آشنا بشین. در این مرحله محل نصب لامپ ها و نور مخفی سقف کناف رو، به کمک ریسمان های رنگی، مرکز یابی و مشخص می کنیم. سپس با ابزارهای مخصوصی مثل گردبر ها، محل نصب لامپ ها رو برش می­زنیم و خالی می کنیم. حالا سیم ها و ابزارهای مخصوص نورپردازی رو از داخل سوراخ های سقف عبور میدیم تا بعد از تمام شدن همه ی کارهای سقف، لامپ رو در محل های خالی شده نصب کنیم.

سطوح بتنی باید کاملا خشک و عاری از هرگونه مواد اضافی ناشی از قالب بندی و غیره باشدبهتر است سطوح بتنی صیقلی و یا دارای جذب بالا را قبل از نصب صفحات روکش دار گچی با ماده مناسبی پوشاند که سطح را متخلخل و جذب را کاهش دهد. در شرایطی که دیوار گونیا نباشد یا موج هایی به دلیل ریسمان کشی غلط و گچ کاری نا درست در دیوار وجود داشته باشد؛ کناف کار مجبور است پانل ها را رنده کند تا با سطح دیوار همخوانی داشته باشد و این خود یک ضعف در اجرای کناف به شمار می رود. کناف کار از یک سمت دیوار، با توجه به متریال سقف اصلی شروع به علامت زدن محل هایی که قرار است آویزهای کناف را از آن جا انجام داد، می کند.

مزایای کناف:

به طور معمول حدود ۴۰ کیلوگرم خمیر پرفیلکس برای اتصال ۸ متر مربع صفحات روکش دار گچی مصرف می شود. صفحات روکش دار گچی باید بر روی زیر سازی نصب و محل درزها کاملا خشک و گردگیری شود. پس از تهیه مصالح اجرای کناف و دپو کردن در کارگاه استاد کار شروع به کار می کند. در ابتدای کار استاد کناف کار تراز خود را در یک کد ارتفاعی قرار می دهد و تمام نقاط را تراز می کند.

گچ کاری ساختمان

کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

زماني که استقلال کامل پوشش از ديوار زمينه مد نظر باشد (به طور مثال در بعضي از پروژه هاي مرمت و احيای ساختمان هاي تاريخي، جهت حفاظت از ديوار زمينه در زمان بهره برداري امروزي از بنا، مي توان بدون آسيب به ديوار زمينه يك پوشش ايجاد نمود). به لحاظ ساختاری، ديوارهاي پوششی با سازه مستقل از ديوار زمينه، مشابه ديوارهاي جداکننده کناف مي باشند؛ با اين تفاوت که پنل ها تنها در يک سمت ساختار نصب مي شوند. مزيت اصلي اين نوع ساختار، عدم وابستگي به شرايط ديوار زمينه است. سرعت و راحتی اجرای این سازه ها به حدی است که حتی افراد می توانند به تنهایی آن را خریداری کرده و دستورالعمل آن را مطالعه و سپس نصب آن اقدام کنند. دیوار جدا کننده کناف، که معرف سیستم دیوار های جداکننده کناف هستند با نام درای وال نیز شناخته می شوند.

  • پانل RG یا همان پانل معمولی برای سقف های کاذبی است که ویژگی خاصی از پانل مد نظر نمی باشد و برای اکثر سقف های کاذب کناف مورد استفاده قرار میگیرد.
  • اینگونه از محصولات توسط تولید کنندگان خارجی در سال ۱۹۳۲ تولید شده اند و امروزه به عنوان یکی از مهم‌ ترین مصالح ساختمانی برای بازسازی منزل با کناف به حساب می‌ آیند.
  • توجه خاص به تمام نکات چیدمان و استفاده از دیزاین نوین در طراحی سقف اصلی به بهبود فضای اصلی و نشیمن منزل کمک شایانی خواهد نمود.
  • صفحات روکش دار گچی که در چهار نوع مختلف تولید می شوند، یکی از مواد تشکیل دهنده کناف می باشد.
  • در این موقع است که اهمیت ایجاد سقف کاذب یا دیوارهای کاذب به خوبی حس میشود و آن قیمت مقرون‌ به ‌صرفه آن است.
  • دیوارهای کناف دارای انعطاف بسار زیاد معماری می باشند،به همین جهت می توان طرحهای گوناگون معماری را با استفاده از این سقف کناف ساختارها اجرا نمود.

پوشش نهایی بستگی به عملکرد مورد انتظار از ساختار و طرح معماری آن دارد. پیش بینی لازم برای سازه های عمودی اضافی (استاد) جهت کنج ها ̜ تقاطع ها و دیوارهای پشتیبان ضروری است. برای این منظور انتخاب نوع مناسبی از مقاطع C و استفاده از یک جفت استاد C که به صورت قوطی درآمده برای اجرای دیوار با ارتفاع بیشتر توصیه می شود. برای فضاهای مرطوب از صفحات مقاوم در برابر رطوبت و یا رطوبت و حریق استفاده می شود. این بخش رائه کننده راهبردهایی جهت انتخاب صحیح ساختار برای پاسخگویی به عملکرد مورد نظر طراح می باشد. جهت قرارگیری بین قاب پیرامونی و و سطح اتصال و بهبود عملکرد صوتی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد.

بتونه درزگیر کناف ایران برای بتونه کاری و درزگیری با نوارکاغذی یا نوار فایبرگلاس مخصوص در سیستم های ساخت و ساز خشک به کار می رود. یا دیوارهای کاذب کناف کاری شده را جابجا و به محل جدید منتقل کنیم. در ترفندهای اجرای کناف سقف دو روش متداول وجود دارد که به تیپ A و تیپ B مشهورند. در روش اجرای کناف تیپ A، پروفیل های F47 را به عنوان سازه های پنل خور به سازه های حمال توسط کیلیپس به هم متصل می شوند. ما در تیم لوکس پلاستر همواره در تلاشیم تجربه های کاری خود پیرامون گچ کاری ، گچبری و کناف با شما به اشتراک بگذاریم. بله برای تمام منازل و ساختمان‌های اداری و تجاری نیز امکان اجرای سقف کناف بر اساس متراژ و ارتفاع سقف وجود دارد.

سقف کاذب چوبی

بایستی تمام مراحل را بررسی کرده و متریال های مورد استفاده، مورد تایید کارشناسان فنی قرار بگیرد. بله شما می توانید از کناف برای اجرای دکور مغازه و محل کار خود نیز استفاده نمایید . بعد از ساخت چوب بست آویزهای مورد نیاز را با استفاده از میلگرد نمره ۱۰ با اندازه معمول ۳۰ سانتی متر اجرا می نمایند. کناف دکوراسیون امیدوار است در ادامه راه با ایجاد شبکه یکپارچه از مجریان با تجربه در سراسر کشور نسبت به ارتقا سطح فنی مجریان نقش پررنگی را ایفا نماید.