خرید شارژر لپ تاپ از نمایندگی قیمت شارژر لپ تاپ تکی و عمده عارف الکترونیک-شارژر لپتاپ مستر جانبی

این خدمات نشان می‌دهد مه لنوو تا چه اندازه کیفیت دارد و برای مشتریان خود ارزش قائل است. برند لنوو در ایران نیز از چنین خدماتی بهره می‌برد و از روی گارانتی بر روی محصولات نیز می‌توانید به این موضوع پی ببرید. بنابراین در صورتی که حتی کوچک‌ترین ایرادی برای کالای شما رخ دهد، این نمایندگی آماده است تا مشکل شما را در کمترین زمان ممکن برطرف کند. به طور کلی خرابی شارژر یک لپ‌تاپ می‌تواند علل مختلفی داشته باشد. مثلا بعضی وقت‌ها برق نوسان زیادی دارد و اگر شارژر شما به برق باشد، ممکن است خراب شود و کارایی ابتدایی خود را از دست شارژر لپ تاپ توشیبا 19 ولت 3.42 آمپر بدهد. مشتریان در برخی موارد استفاده درست از شارژرهای لپ‌تاپ را نمی‌دانند و همین موضوع باعث بروز خرابی می‌شود.

تعمیر فیش روی لپ تاپ

خرید شارژر لپ تاپ از نمایندگی قیمت شارژر لپ تاپ تکی و عمده عارف الکترونیک-شارژر لپتاپ مستر جانبی

برای خرید شارژر لپ تاپ نیز می توانید از طریق بخش فروشگاه اقدام کنید . دارای اسم و رسم خاصی می باشد و همچنین می توانند به بهترین شیوه تعمیر شارژر لپ تاپ شما را انجام دهند و مشکل شما را برطرف کنند . بهتر است به ادامه ی مطلب تعمیر شارژر لپ تاپ توجه فرمائید و برای دریافت مطالب به طور دقیق آن ها را مطالعه کنید . کیفیت بد شبکه برق متصل شونده به شارژ می تواند باعث اختلال در عملکرد شارژر شود.

شارژر لپ تاپ SAMSUNG – آداپتور نوت بوک‌ سامسونگ

اولین راه مقابله با ساییدگی سیم شارژر لپ تاپ که همه ما آن را انجام می‌دهیم، تکان دادن قسمت آسیب دیده است. اگر آمپر شارژر لپ تاپ بالاتر باشد اتفاق خاصی نمیافتند و آسیبی به لپ تاپ نخواهد رسید. اما اگر آمپر شارژر از لپ تاپ کمتر باشد موجب آسیب رسیدن به باطری خواهد شد.

  • بدون درنظر گرفتن باتری، لپ تاپ فقط از شارژرش ورودی برق دریافت می کند.
  • مشتریان در برخی موارد استفاده درست از شارژرهای لپ‌تاپ را نمی‌دانند و همین موضوع باعث بروز خرابی می‌شود.
  • با توجه نحوه عملکرد لپ تاپ ها و جابه جایی زیاد آنها معمولا مشکلات سخت افزاری زیادی به وجود می آید.
  • این مدل اداپتور، رایج‌ترین نوع موجود در بازار است که به برق شهری متصل می‌شود.
  • آداپتور شما ممکن است بر اثر ضربه، آبخوردگی، نوسانات برق و یا خرابی و قطعی فیش و سیم دچار مشکل شود.

نکاتی وجود دارند که شما با رعایت آن‌ها می‌توانید از بروز خطرات برای شارژرتان جلوگیری کنید. همیشه سعی داشته باشید که از آداپتور خود لپ‌تاپ برای آن استفاده کنید و بی‌خیال سایر شارژرها شوید. از افتادن آب و رطوبت به روی شارژر خود جلوگیری به عمل آورید. همواره شارژر خود را در محلی امن قرار دهید تا با خطراتی از جمله ضربه دیدن تهدید نشود. در آ.اس.پ، تنها چند کلیک برای تجربه‌ی یک خرید آسان، مطمئن و سریع فاصله دارید.

شارژر لپ تاپ فوجیتسو (FUJITSU) برند (mm) مدل 20 ولت 4.5 آمپر 20V/4.5A

اگر لپ‌ تاپ هنوز هم روشن نمی‌شود باید به فکر تعویض و تعمیر شارژر لپ تاپ دل باشید. پس از تعویض شارژر در صورتی‌که لپ‌ تاپ شما هنوز هم روشن نمی‌شود احتمالاً اشکال کار در سوکت شارژر و یا اتصال کوتاه در لپ ‌تاپ باشد. در اینصورت لپ‌تاپ می‌بایست برای اقدامات تخصصی عیب یابی و تعمیر به مرکز تعمیر شارژر لپ تاپ دل انتقال داده شود.